Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin ma lehet már csak...

Felvin ma lehet már csak sorrendet módosítani, de nem engedi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyetemre jelentkezem, és ma van az utolsó nap. Az történt, hogy felmentem a honlapra, hogy átírjam a sorrendet, aztán elmentettem, de mentés után nem csinálta meg a módosítást, hanem visszarendezte az eredeti sorrendbe. Most meg próbálom megint módosítani, de most meg már nem engedi, pedig ott vannak a nyilak, csak nem mozdul arrébb. Mit tegyek ilyenkor?
2015. jún. 9. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
már megoldottam, mindegy :D
2015. jún. 9. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ma van az utolsó nap. Úgy tudom dokumentumpótlásig lehet még módosítani.
2015. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, hülye vagyok rossz infót is kaptam, úgyhogy nehogy elkezdjetek izgulni, mint én :) csak elég könnyű félreolvasni, a június-júliust
2015. jún. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!