Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bukásra állok matekbòl....

Berni5 kérdése:

Bukásra állok matekbòl. Anyukám jön be a tanárhoz mit mondjon neki?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye kérdésért., de még shoa nem àlltam bukasra semmiből..

Ezért nem tudjuk, hogy pontosan mit is kéne neki mondtani h nem bukjak meg..



2015. jún. 6. 21:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%
Még mondig nem írtad le, miről beszéltek korábbn. Mert gondolom, nem
2015. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
most beszélnek először, ha ilyen rossz a helyzet.
2015. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
49%
De ha egyszer nem érti? -.- Nekem is a pofámba rágták, hiába. 2-esnél jobbat soha nem kaptam. Hiába tudtam a képleteket, fingom nem volt róla hogy álljak neki a feladatnak, pedig előttem vagy 20-szor levezette a tanár.
2015. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

10-esnek van igaza. Borzasztó hogy milyen lusták ezek. Nem képes kinyítani a könyvet, ezért magántanárt fogad, biztos a szülők tele vannak zsetonnal. Még a tanárra is lusták figyelni, végül előadják hogy fel kell menteni. Ezt az őrültséget!


Igen, ássa el magát a kérdező is, meg az is aki ezt a hülyeséget javasolta. Holnapután meg mi lesz itt? Ne kelljen vizsgázni meg érettségizni se, mert minden idióta felmenti magát. Így is a ló...zra adnak jegyeket meg bizonyítványokat hát még akkor...

Felháborító.

2015. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem, mit tudna anyukád a tanárral megbeszélni?

Maximum tájékozódni tud, hogy mi volt veled a tanév során.


Készülj fel rendesen a pótvizsgára, apránként, egyenletesen.

Azon szépen átmész, és úgy kezded a következő tanévet, hogy nem nulla a tudásod, mint azoknak, akik mindent elfelejtettek a nyáron.

Oké?

2015. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
kedves tanár úr, tanárnő, a fiam tanul, jár magántanárhoz is, de hülye hozzá. Mit gondol, nyáron hogyan készüljön a pótvizsgára? És sajnálom, hogy ez egy héttel a tanév vége előtt jutott eszembe, eddig btam bejönni...
2015. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Tom Benko ***** válasza:
75%
Kérdezze meg, hogy miből kell felkészülnöd a nyáron pótvizsgára. Kérdezze meg, hogy min kellene változtatnod a következő év során. De semmiképpen se akarjon neked kinyafogni egy kettest.
2015. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
43%

Hányadikos vagy?

Amúgy szerintem meg kellene kérd a tanárod hogy javíthass. S szerintem érti ő azt hogy 2 hét alatt nem fogod megérteni az évi anyagrészt. S menj el +tanárhoz.. Vagy már menthetetlen a helyzet?

Arra vigyázz hogy sok tanárnál - pont ha a szülő megy fel panaszkodni, lehet hogy még azért is megbuktat.

Biztos nem lenne jobb ha először te próbálnál vele beszélni?

2015. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
2 nap alatt*
2015. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #16!

Nálunk az a szokás, hogy kiadok minden pótvizsgázónak egy feladatválogatást minden témakörből, és a könnyebb feladatokból. A vizsgán pont ezeket kérdezzük, csak más számokkal, adatokkal.

Aki ezekből felkészül, az átmegy a vizsgán.

Ezen kívül én a saját szabadidőmből meghirdetek 3 időpontot a nyáron, ahol várom a kérdéseket a megoldott feladatok kapcsán. Egyszersmind látom, hogy ki mennyire tanult addig. Akin látom az elszántságot, annál az értékeléskor ezt figyelembe is veszem. Aki pedig sem a nyáron, sem a pótvizsgán nem teljesít, arról nincs is mit beszélni. Nem kell érettségiznie annak, aki nem akar.


Szóval javaslom, hogy a tanártól konkrét feladatokat kérjenek, ne csak annyit mondjon, hogy ott a példatár.

(Sajnos sok kollégám már nem hajlandó erre a "pluszra"...)

2015. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!