Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is rohadt nehéz...

Szerintetek is rohadt nehéz ez? (matek A2 vizsgafeladat)

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 6. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az A2-es vizsga?
2015. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintm kihívást jelent, de nem szivatósan nehéz.
2015. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó két feladatot csak be kell gyakorolni, ugyanaz az elve minden hasonló feladatnak. A többinél is csak picit kell gondolkozni, és a részpontokból már bőven meg lehet szerezni az elégséges-közepes jegyet..
2015. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma 11:37 Matek alapjai 2 tantárgy
2015. jún. 6. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan... Menni fog, ha eleget gyakorolsz. Ezer és egy példa van a tankönyvekben ezen típusfeladatokból. Kitartás, sokan túléltük már :)
2015. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakos vagy? Én közgazdász vagyok, a 3. feladat kivételével (ezt nem tanultam) szerintem teljesíthető.
2015. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
közgázos vagyok énis
2015. jún. 6. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne röhögtess, ez nevetségesen könnyű, 20 perc alatt megoldható az egész feladatsor... Mondjuk nem meglepő, közgázon ennyi elég is, ott leegyszerűsített matek megy.


1. Pl. egyszerű parc.törtekre bontás.

2. Pl. triviális.

3. Pl. tipikus geometriai sor

4. Pl. csak egy gradienst kell számolni

5. Pl. elemi példa, jó tanács hogy rajzold fel a tartományt, onnantól nagyon könnyű.

2015. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!