Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanári pályaalkalmassági...

Tanári pályaalkalmassági vizsgára tippek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 13:13
 1/8 anonim válasza:
Nem kell izgulni miatta, én tavaly voltam, mindenkit átengedtek. Legalább egy pedagógiai témájú műről tudjál beszélni, mert arra rákérdeznek.
2015. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedagógiai témájú mű? Tudnál példát mondani? :)
2015. máj. 20. 20:14
 3/8 anonim válasza:

Én a Pál utcai fiúkat, Légy jó mindhaláligot, Harry Pottert, Zabhegyezőt és még más hasonló könyvet találtam :)

Attól függ, hogy tőled mit kérnek, mert én annyit kaptam, hogy szabadon választott pedagógiai tartalmú olvasmány, így a Légy jó mindhalálig című regényről fogok beszélni :)

2015. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pedagógiai mű szabadon választhaót?

Vagy megvan, hogy mik közül kell olvasni

2015. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elméleti mű is jó?

Pl. Comenius

2015. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj pedagógiai témájú műről beszélni, választhatsz néhány adott szituációból is, amiről el kell mondani a véleményedet, meg hogy te mit tennél egy olyan helyzetben.

Itt vannak az ELTE-sek például:

[link]

2015. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy én is idén megyek, de már érdeklődtem, azt mondják, hogy nem olyan nagy cucc, nem kell izgulni.

#6 voltam

2015. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4: Az elméleti mű szabadon is választható, de megadnak egy lehetséges listát is, amiről vagy választasz vagy nem. De tudjátok mit, itt van minden pontosan:

[link]


Mindenhol ugyanez van, csak mások a szituk...

2015. máj. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!