Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus Egyetemen milyen sportokat lehet választani?

Figyelt kérdés

Ugye felsőoktatásban 2 félévet kötelezően kell "sportolni" de ott már nem úgy van a "tesi óra" mint gimiben, hanem a különböző sportok el vannak szeparálva.

A pázmányon milyen sporotk közül lehet választani?



2015. máj. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A kartól függ. BTK-n pl. nincs tesi, JÁK-on meg van.
2015. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:O Én úgy tudtam hogy minden egyetemen van kötelező 2 félév, de jó tudni hogy nem így van!


Azt nem tudod, hogy az ITK-n van-e tesi, és ha igen, miből lehet választani?

2015. máj. 11. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A BSC-n két félév kötelező tesi van az ITK-n. De mindenkit bíztatnak, hogy többet sportoljanak és azt írják, hogy színes sportkínálatot nyújtanak. De, hogy pontosan mit azt én se tudom. Oda fogok járni jövőtől szóval majd meglátjuk. :D
2015. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy oda fogsz járni? Még most megy le az érettségi, nem tudhatod a pontszámaid, se a ponthatárokat. Vagy te már korábban leérettségiztél, csak most jelentkeztél oda? Melyik szakra jelentkeztél? Én a bionikára! Még csütörtökön lesz az emelt kémia érettségim..
2015. máj. 11. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mérnökinfora jelentkeztem és ~340pont lesz szerintem a minimum. Tavaly csináltam előrehozott infot és most a közepeket lenyomva szerintem bőven meglesz ez a pont. :) Sok sikert csütörtökre! :)
2015. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!