Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek? A SOTE...

Mi a véleményetek? A SOTE vagy az ELTE rekreációs szaka jobb!

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Soté-é.

Nagymúltú egyetem, ahogy az Elte is, de z Eltén manapság tömegképzés folyik.

2010. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a sotén még embernek néznek.
2010. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, miért erőltetik sokan ezt a rekreációt, nekem két osztálytársam is szegeden van már szeptember óta, és mondták, hogy még egy darab tesijük sem volt, pedig a szak az sport és rekreáció, szal ők mondták, hogy tiszta elmélet az egész, és eléggé elbizonytalanodtak a jövőjüket illetően,hogy hova tudnak ezzel a szakkal kapcs elhelyezkedni, dehát szíved joga, hogy oda menj ahova akarsz, lehet hogy pesten más a helyzet...kérdésre visszatérve SOTE sztem, mivel az legalább orvosi egyetem
2010. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A SOTE!

Tényleg igazán jól tanítanak, és elég magas szintű egyetem.

A rekreációs szakaszáról olyan túl sokat nem tudok, de ott tényleg legalább emberszámba vesznek, és például a fogászati kar verseng a Harvardal.

2010. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!