Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki megtudja mondani hogy...

Valaki megtudja mondani hogy kell gimnáziumba fellebbezni? Kérem segítsenek 😊

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne, hiszem, hogy bárki meg tudná mondani, mert ennek a kérdésnek nem sok értelme van.
2015. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy van e értelme én segítséget kértem
2015. ápr. 27. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs értelme a kérdésednek, hogyan válaszoljunk rá? Egy rakás dolog miatt lehet gimnáziumbaN (és nem gimnáziumba, ahogyan Te írtad) fellebbezni, de csak tippelni lehet, Te mire gondolsz.
2015. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél fellebbezni? Ha ezt elmondanád (erre gondoltak az eddigi válaszolók), akkor tudnánk segíteni.
2015. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bemész anyukáddal az igazgatóhoz, elmondok, hogy mennyire szeretnél oda menni és milyen kevéssel csúsztál le. Minél jobban sírsz, hogy mennyire elrontottam amit amúgy nem , minél jobban mondod mióta és miért szeretnél odamenni, minél több kapcsolatod van, minél kevesebbel csúsztál le ,minél gyengébb a suli annál több esélyed van. Nem szurkolok. Sőt! Igazságtalannak tartom a fellebbezést így. Ha az írásbelin rosszul javították vagy a pontokat rosszul szorozták és azért mész az rendben van. De aki besírja magát az szánalmas. Ráadásul kitúr valakit aki megérdemelné a helyét, és aki talán többet készült nála.
2016. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Kedves első: Van értelme a kérdésnek max te nem tudod mi.

Második: BA!! N nélkül. Mert oda fellebez. Nem ott. Azert teszi mert nincs ott..

Harmadik: azért, hogy bekerüljön.

2016. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Előző, a leírásod félrevezető, ugyanis az igazgatónál való sírás marhára nem fellebbezés. A fellebbezés jogi kategória, egy eljárás formai hibáival szemben szól, amit lehet kérni akár fegyelmi ítélettel szemben is. Vagyis a kérdés tényleg nem volt egyértelmű. Másrészt annak a kifejezésnek semmi értelme, hogy "fellebbezek egy gimnáziumba", legfeljebb fájdalmasan pongyola kifejezés, amit ne fogadjunk el az értelem minimális szikrája miatt. Valószínűbb, hogy a kérdező egy gimnáziumban szeretne fellebbezni, csak nem érdekelte a helyes ragozás.
2016. márc. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!