Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE-KGK, melyik kollégiumba...

OE-KGK, melyik kollégiumba jelentkezzek?

Figyelt kérdés
A 2015/6-os tanévet minden bizonnyal itt kezdem. Érdekelne, hogy melyik kollégium van a legközelebb hozzá, a környékbeli kollégiumok közül hol milyen a közösségi élet, a felszereltség stb...

2015. ápr. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

@koliba jó, ha bekerülsz (de nem szoktak), sokan járnak a terminusból


készülj fel rá, hogy igazi lepukkant koli érzésa terminus télen nyáron fázás (hűsugárzóért harapnak), de a társaság jó

2015. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy mi leszel? manager?
2015. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
MM-re jelentkeztem, igen. :D Hát ez nem túl biztató. :(
2015. ápr. 22. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
jó lesz az, én is terminusos vagyok
2015. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha a társaság jó, akkor az már fél siker... Maximum viszem fel a jó kis falusi dunyhámat. :D Köszi a választ. :)
2015. ápr. 22. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Terminusos vagyok, a hangulat jó, Januárban kicserélték a fűtőberendezést, szóval hideg sincs :D
2015. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A @koli közvetlen mellette van, elsőévesként könnyű bekerülni, visszakerülni már nehezebb.

Nagyon jó koli, felszerelt, közösségi élete is kiváló.

én csak ajánlani tudom

2015. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!