Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik erősebb budapesti...

Melyik erősebb budapesti gimnáziumokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok a miskolci Földes Ferenc Gimnáziumban és Pestre szeretnék átjönni.. Milyen erősebb gimnáziumokat tudtok(a Földes benne van az ország első 7-10 legjobb gimijében) lehetőleg biosz-vagy kémia tagozatos sulik érdekelnének... és simán átvesznek vagy ennek mi a menete?
2010. febr. 20. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Berzsenyi Dániel Gimnázium,Biológia-kémia tagozat.Oda jártam,most az orvosira járok,az egyik legerősebb bioszos suli,jó tanárok vannak,egyetemi profok is,olyanok akik könyveket adtak ki,elég erős.Egyébként még Apáczai Csere János ELTE gyakorlógimnázium természettudományos szak,vagy Fazekas Természettudományos szak,esetleg a Veres Pálné vagy a Zrínyi.Ja meg még a Radnóti.
2010. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzőek tényleg jó sulik, én még az Eötvöst tenném hozzá (Eötvös József Gimnázium). Itt is van természettudományos tagozat, jókat hallottam róla.
2010. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Árpád gimnáziumba jártam. (óbuda) Természettudományi tagozat van (fizika, kémia, biológia)

Amikor én néztem anno a sulikat (5éve), akkor 20. volt az árpád. A berzsenyi 19. amúgy oda jártam előkészítőre és kijelentem, hogy az egyik biosztanár egy nyomorék, de van egy jófej is. Tőlünk viszont elment a legjobb kémia tanár, szóval az árpád se jobb már, ha nem vettek fel vki normálisat azóta a helyére...

A randnóti olyan 5-6, de ott nincs biosz-kémia tagozat, ellenben mindennel szétszivatnak (nővéremtől tudom). Az apáczaiban asszem van biosz és első 3-ban tuti benne van, de ide senkim se járt:D. De a többi is jó, amit mondtak.


Amiket itt mondtunk mind jó sulik, ha tanulsz rendesen akkor felvesznek majd egyetemre ahova szeretnéd:) Kalkuláld bele a választásba, hogy hol fogtok lakni. Gondolom nem akarsz 1 órát zötykölődni minden nap a buszokon.

2010. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Fazekast ajánlom. De csak azért mert nálunk egyetemen a biológia tanár isteníti a Fazekast, aki onnan jött már tud vmit, aki nem az nem....
2010. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
X.kerület Hungária körút, Stadionok metrómegálló közel van. és itt milyen idegen nyelveket oktatnak? Amgolt tanulok 6 éve, olaszt meg idéntől...
2010. febr. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!