Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemen van nanotechn...

Milyen egyetemen van nanotechnológia szak? Vagy hol tanítanak nanotechnológiát?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy ebben van a jövő és érdekelne is. Miket tanítanak ott? Van valaki aki tanult ilyesmit? Gondolom nehéz.

Esetleg tudtok más szakmát amiben "benn van a jövő"? A gépész- és a villamosmérnöki állítólat elavult.


2010. febr. 20. 13:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Azért az még túlzás most hogy "ebben van a jövő". És ilyen szak biztos nincs... túl új dolog ez ahoz, hogy hivatalosan is oktassák (itthon legalábbis biztos). Talán fizikára menj ha ezzel akarsz foglalkozni. Egyébként később is kelleni fognak gépész/villamosmérnökök, nem lesz az elavult, az ő tudásuk is fejlődik azért. (Meg persze attól, hogy esetleg használni kezdjük a nanotechnológiát, még nem dobunk ki mindent ami régebbi.)
2010. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hülyeség,h. a villamosmérnök elavult, nagyon is keresett, megéri odamenni, ha annyira jó vagy a reál tárgyakból. ismerek egy lányt, aki egész életében mindenből kitűnő volt, van 2 nyelvvizsgája, emelt matek próbaérettségit készülés nélkül 100%-osra írta, tehát akárhol továbbtanulhatna, és villamosmérnöknek megy :)

nanotechnológia szak konkrétan nem létezik.

2010. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a mechatronikához mit szóltok? Abban van villamos- is meg gépészménöki is.
2010. febr. 20. 20:52
 4/4 anonim válasza:
Nanotechnológia leginkább az anyagtudományról elérhető azt hiszem vagy kémia ->anyagtudomány . A miskolci egyetemen viszont tudom hogy lehet erre felé menni és még talán munka, gyakorlat lehetőséget is jobban ad ezt még nyáron az egyik prof mondta. Az eltén biztos hogy tanitják de máshol is tanyagag akkor, legalább is az egyik előadáson volt erről szó. Amugy attól függ honnan akarod megközeliteni, mert akár bioszra is mehetsz ha ezzel akarsz foglalkozni sztem. Kémiáról biztos lehet erre menni, fizikáról meg egyébről nemtudom, abban nem vagyok jártas
2010. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!