Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Német szóbelin mit kérdeznek...

Német szóbelin mit kérdeznek egy gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Szóval én most fogok felvételizni, német szakra jelentkeztem, így hát németből.

Meg van adva 10 téma, és majd ezekből húzni kell, és egyet elmondani, vagy kérdezgetnek? Vagy akár mindbe belekérdeznek? Hogy zajlik? Szigorúak a tanárok? Légyszi meséljetek az ilyen felvételikről!! :)


2010. febr. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Keine Angst! Wenn du ein lockerer Typ bist, kann kaum was passieren!
2010. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Angolon úgy van,hogy először kérdezik ki vagy,honnan jöttél,hol laksz, mivel jársz suliba, a családodról..aztán jön a téma húzás...azt elmondod és ennyi...Általában kedvesek a tanárok.

Sok sikert!

2010. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem félek :)


Méég jöhetnek tanácsok, tapasztalatok :)

2010. febr. 15. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Gimnáziumi tanár vagyok, szoktam felvételiztetni. Biztos lehetsz benne, hogy nem szigorúak a tanárok egy ilyen felvételin. Ezenkívül tudják, hogy a felvételizők izgulnak, és elég régóta gyakorolják, hogy hogyan derítsék ki, mennyi az izgulás és mennyi a tudatlanság az esetleges rossz válaszok mögött. Hogy húzni kell vagy kérdezgetni, és mibe kérdeznek bele konkrétan, azt nem tudom, de nem is lényeges, hidd el.
2010. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na siehst, ein Gimnasiumslehrer sagt dir das. Es sollte dir etwas Mut geben!
2010. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Denk deutsch!
2010. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Danke schön! :)


Kedves Tanár/nő!

Egyesével szólítanak, vagy több gyerek is bent ül?

Mit vegyek fel, hogy nézzek ki a nagy napon? :)

Kérlek mesélj még valamit róla!

Köszönöm előre is!

2010. febr. 16. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!