Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem fognak hülyének nézni, ha...

Nem fognak hülyének nézni, ha angol hármassal beállítok szóbelizni ANGOLBÓL?

Figyelt kérdés

Nem én jelöltem meg azt a tagozatot, hanem anyum.. Másodikán szóbeli, és ha megkérdezik:

Hanyas vagy drága?

Hát, hármas.

(Gimnáziumba jelentkeztem) Nyelvhelyességem megvan, meg tudok beszélni a dolgokról is, de igazából azért lettem ilyen rossz mert lebuktam egyszer puskázásnál

HÁROM DARAB EGYEST ÍRT BE EZÉRT..."emeletes egyes" És íratott egy röpdolgozatot az új lecke szavaiból ami egyes lett (előző héten nem is voltam ott, mert beteg voltam, na de mindegy). Hiába szedtem össze emellé még öt darab ötöst, meg két darab négyest és egy darab hármast.:/ Nos szerintetek egy tízes skálán mennyire fognak idiótának nézni, hogy "megjelöltem" ezt a tagozatot 3-assal?



2015. febr. 25. 20:41
 1/5 Mr. Idegen válasza:
Ne mond el. Mond az, hogy 4es vagy 5ös voltál. Ha nem nézik meg a bizonyítványod, akkor kész ennyi.
2015. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szóbelin megnézik, tudsz-e angolul, nem csak a jegyeidre kérdeznek rá...
2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem.
2015. febr. 27. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik suliba mész?
2015. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 harminezer oxigén válasza:

Az érdemjegy/osztályzat olyan, mint a tanga, sok mindent megmutat, csak a lényeget nem.


Ha tudsz angolul akkor nem lesz vele gond.

2015. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!