Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zárják a WC-t az gimnáziumban....

Zárják a WC-t az gimnáziumban. Szabad ezt?

Figyelt kérdés
A gimiben ahova járok, a WC-ket zárják, és csak akkor nyitják ki, mikor eszükbe jut. Sokszor úgy tellik el a szünet, hogy az egész épületben egy WC sincs nyitva az 5-ből, egyszerűen nincs lehetőségem elvégezni a dolgom. Ennek oka az, hogy a dohányzók a WC-n szívják el a cigit, mivel kimenni az iskola épületéből az udvarra tanítás alatt tilos (szerintem ez is értelmetlen), vagy ha mégis kimész, a portás egyszerűen kizár. Szabad-e ilyen szinten korlátozni, már-már lehetetlenné tenni a WC használatát? Ha nem, kihez tudok fordulni segítségért?
2015. jan. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így természetesen nem szabad.
2015. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Beszéld egy tanárral / igazgatóval vagy hívd be a szüleidet beszéljék meg ő velük. Ha annyira durva a helyzet szünetbe keresd fel a gondnokot, és kérd el tőle a kulcsot.
2015. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülők csoportja-igazgatóhoz, ha nem változtat: KLIK-hez és ÁNTSZ-hez. (Nálunk is volt pár hónapig, szerencsére év végére hamvába holt a próbálkozás: szünetekben a folyosóügyeletes tanárnak kellett kinyinia a WC-t, ha ő elfelejtette, zárva maradt, vagy a gyerekek rohangásztak a szünetben a tanárért. Óra közben vészhelyzetben meg az igazgatóiban volt a kulcs.)
2015. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
de nehéz felszerelni egy füstjelzőt. az sem normális, hogy a dohányzókat nem engedik ki legalább szülői engedéllyel. én a helyetekben nagy botrányt csapnék.
2015. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk legalább egy darab WC-t tartsanak nyitva

a diákok számára - cigizést meg be kéne tiltani (iskolaidőben)

2015. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hibáztasd azt aki a budiban cigizik. Nekem már tele van a tököm azzal, hogy elmegyek brunyálni és mire kijövök olyan szagom van mintha elszívtam volna 5 doboz cigit...
2015. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!