Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pécsi Tudományegyetem...

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi karának hol van Pécsen a kollégiuma?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Van vagy 3, ha nem négy. Nem tudom pontosan, mert ugyan PTE-ETK-s vagyok, de az én szakom Kaposváron van, így a kolim is ott. Emellett vannak még Zalaegerszegen, Szombathelyen is kolik, szakok. Ilyen ez a PTE.
2015. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha :D neten azt láttam hogy tavaly az 1. év kaposváron volt ( az a szak mire menni akarok) , felhivtam őket és azt mondták, hogy Pécsen lesz, mert Kaposváron ilyen nincs :D
2015. jan. 31. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Népegészségügyi ellenőr mindig 1 évet Kaposváron van, utána Pécsett. Nem arra gondolsz?
2015. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, rekreáció
2015. febr. 13. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nálunk tényleg nincs. :)
2015. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. febr. 14. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Laterum Kollégium

Uránvárosban van, pontos címet nem tudok, de a suli honlapján biztosan fenn van :)

2015. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!