Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet érettségi után...

Mit lehet érettségi után csinálni?

Figyelt kérdés

Biztos hogy nem vesznek fel államilag támogatott helyre, mert nem elég a ponton (450) Önköltségesre meg nem lenne pénz.

Nem jelentkezek sehova sem.

Mit csináljak érettségi után?

Volt több tervem is, de oda is 420 pont kell.


2015. jan. 26. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

OKJ-s képzés, McDonald's, stb.

De ha van olyan hely, ahova 420 pont kell, és neked van 450, akkor mi a probléma?

2015. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem elég a pontom, ugyanis 450 kell hozzá. Még pontjaim sincsenek, idén érettségizem.
2015. jan. 26. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én 3 éve érettségiztem egy évet itton voltam, egyet tanultam idén megyek tanárira, ha felvesznek. Keress valami okj-s szakmát.
2015. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj emelt érettségit. 420-450 pontot 1 emelt érettségiből nem tudsz összeszedni, célszerű ezért 2 tárgyból emeltet csinálni.

Ha idén már nem tudod megcsinálni, én is azt mondom,keress szeptemberre egy 1éves OKJ képzést, és közben csináld meg az emeltet is. Ha olyan OKJ-t csinálsz, még az is pluszpontnak számít.

2015. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező honnan tudod hogy hány pontod van ha még nem is érettségiztél?

Másrészt lehet 380 pont körül is értelmes egyetemre menni.

Csak ne menj bölcsésznek meg szociológusnak és hasonló halálszakokra

2015. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!