A Debreceni Tag?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ott nagyon sok a sznob penzes gyerek es hogy nagyon nezzik apad/anyad mennyitt keress milyen vegzetseggel rendelkeznek meg hogy milyen ruhakba vagy? Mert oda szeretnek biokemre es hogy mi a velemenyetek az iskolarol meghogy sok a drogos?? Mert nagyon szeretnek oda menni es nekem fontos az oszty kozosseg meg hogy a felsosok nem nezznek le hogy kissebb vagyok meg meg nem tudok annyitt mint ok meg egy kicsit visszahuzodo vagyok de konnyen baratkozzok! Velemenyetek a sulirol????

2015. jan. 22. 14:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez amiket leírtál mind igaz...de ki nem szarja le?!Ha egyszerűen jó az oktatás/híres iskola akkor le kell szarni ezeket a dolgokat és meg kell tenni mindent hogy bekerülj...:D Én is ide jelentkezek első sorban (biokémia)
2015. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat kicsit sokolt mert mindenki azt mjndta hogy 10/10es suli....naa mindegy igazad van az a lenyeg bent leggyunk a tobbi csak mellék....de amugy te voltal a foglalkozasokon (verseny) mert ha voltal lehet talalkoztunk....
2015. jan. 22. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Nektek,akik a T.Á.G ba jelentkeztetek mennyi lett a központitok?És milyen szakra?
2015. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bszandika28 ***** válasza:
54 AJTP
2015. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintetek 54 ponttal esélyes bejutni angolra vagy németre?
2015. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
hát nem:( én is a tágba akarok menni angol szakra. de nagyon elbasztam a közponitim 39 pontom lett. 4,2 sz átlagom. ah szóbelire kell gyurn! Ezek nem igazak. Drogozni minden iskolában tudnak. Mivan akkor ha drogoznak? Megkínálnak nemet mondasz... minden suliba van drogos. és e többise igaz. nem nézik le azokat, sőőőőőt még joba is vannak velük
2015. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy miért ne lenne esélyünk?:D...angolra lehet csak gyengébbek jelentkeztek,lehet nincs túljelentkezés sem...szóval miért ne lenne esélyünk,igenis van:)))...és,hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak,én is voltam már tanácstalan a T.Á.Ggal szemben,de mára már nagyon sok olyat hallottam,hogy ezek csak pletykák.
2015. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
azért mert sokan jelenzkeznek erre a szakra is és nem csak a bio-kémre jelentkeznek...
2015. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is kísértettek anno a pletykák, de nem sok minden igaz belőle. Valóban, mindenhol vannak drogosok, de nem túl rámenősek, nem is tudnád megmondani, hogy ki igen és ki nem. A nagyobbak és kisebbek között egészen jó viszony van, az osztályközösség tagozatfüggő. Igen, valóban minden második gyerek márkás cuccokban mászkál, és iPhone-t szorongat, de senkit sem néznek ki maguk közül a cuccai miatt.

Én anno 80 pontot írtam központin, de az idei átlagok mélyponton vannak. Mindenesetre a bikémen minimum hatszoros a túljelentkezés.


Üdv, egy kilencedikes TÁG-os

2015. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Imádom a sulit, és amit leírtál az nem igaz. Persze mindenütt vannak sznobok, de nem ez a jellemző.
2015. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!