Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel lehet venni egy félév...

Fel lehet venni egy félév alatt 50 kreditet?

Figyelt kérdés
Mérnöki gyakorlat előtti félévem jön, de van egy csomó hátramaradt tárgyam,a miből aláírásom van, csak vizsgázni nem mentem el. Felvehetném csak vizsgára mérnöki félév alatt is, de jobban szeretném jövő félévben letudni az egészet.

2015. jan. 16. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel lehet, de ha csak a tárgyak egy része is követi az 1 kredit = 30 munkaóra "szabályt", akkor nem fogsz aludni a félévben.
2015. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is fellehet csak, nagyon-nagyon kifogsz fáradni és a vizsgaidőszakod nagyon húzós lesz.
2015. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én idén proginfón 43 kreditet vettem fel és még soha nem végeztem ilyen gyorsan a vizsgaidőszakkal. :D


Szóval persze fellehet.

2015. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!