Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van így esélyem a Xantusba?

Van így esélyem a Xantusba?

Figyelt kérdés
két négyessel és kb. 60-70 ponttal (erre számítok a központin ) lenne esélyem ? eléggé pánikban vagyok mivel mindenből javítottam csak matekból nem :( a matek valahogy eszembe sem jutott és épphogy csak négyes lesz ebből adódóan tesiből sem fogom megkapni az ötöst és így félő hogy nem fognak felvenni.. aki odajár vagy többet tud erről leírna a véleményét ? nagyon sokat segítene :)köszönöm :)
2015. jan. 14. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik tagozatra szeretnél jelentkezni?
2015. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
idegenforgalom :)
2015. jan. 16. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van!!!!A központi felvételi alapján meghúznak egy ponthatárt , ami felett behívnak szóbelizni. Ilyen jegyekkel egyenes az út, persze, ha a nyelvi teszten is szuperálsz! A szóbelire elegánsan kell megjelenni, hangosan , értelmesen beszélni.... és nem lehet gond!
2015. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remelem hogy behivnak szobelire, en ugy erzem elegge elrontottam a matek reszet bar holnap ugy is megtudom az eredmenyt :) amugy a Xantusba jarsz? :)uuh lehetne par kerdesem a sulival kapcsolatban? :)
2015. jan. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!