Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok: az emelt...

Mit gondoltok: az emelt szintű történelemérettségi sokkal nehezebb, mint a középszintű?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 16:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát kb annyival, hogy amikor én még 2012-ben csináltam, a középszintű tesztet utólag hibátlanra írtam, míg az eredményem csak 68 százalék lett. Ugyanis kb 2x annyit kell tudni, mint középszinten, és az esszét több szempont alapján, magasabb szinten kérik számon. Csak az esszénél lehet atlaszt használni, de a segítségétől "nem másztam a falra". És azóta szerintem nehezedett.
2015. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
előző vagyok: annyit teszek hozzá, hogy a középszintű tesztet kíváncsiságból töltöttem ki, EMELTEN lett 68%
2015. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden tárgyból sokkal nehezebb, ezért van kitalálva.
2015. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!