Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen felsőoktatásba mehetek...

Milyen felsőoktatásba mehetek magyar emeltszintűvel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Úgy tervezem,hogy irodalomból (magyarból) szeretnék felsőfokú érettségizni,ám fogalmam sincs pontosan mit kezdhetnék vele,

de szeretem az irodalmat,szóval végülis abban kérném segítségeteket,hogy hová lehet menni magyar emeltszintűvel és milyen munkám lehet.A biológia is kifejezetten érdekel,de a magyar az első.



2015. jan. 6. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy felsőfokú érettségi, és olyan se, hogy emeltszint, ezt illene tudnod, ha már magyarból emeltezel (de gondolom kb 9.-es lehetsz). Szinte az összes humán szakra jó az emelt magyar, kezdve a nyelvektől a pszichológián át a gyógypedagógián keresztül a jogig (utóbbira töri is kell, de elég ha csak a magyarod emelt).

Emelem kalapom minden emelt magyaros előtt, én a büdös életbe nem tudnék annyit magolni, olyan fogalmazásokat, reflektálásokat írogatni mint ők, sok sikert hozzá.:)

2015. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan ezeket,a kifejezéseket használni,úgyhogy bocsánat,ha nincs emeltszintű és hasonlók,de a válaszod köszönöm szépen :)
2015. jan. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!