Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Piliscsabán melyik a jó...

Piliscsabán melyik a jó általános iskola?

Figyelt kérdés
Az írjon, akinek van tapasztalata.

2015. jan. 6. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ott kérdezősködnék vagy nézném meg a sulikat.
2015. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagy ötlet köszi :)
2015. jan. 6. 20:19
 3/5 anonim válasza:

Csak most vettem észre a kérdést, de azért válaszolok: a Páduai Szent Antal Iskola erős, ráadásul negyedik osztály után két irányba lehet folytatni: az egyik a 8osztályos gimnázium, ebben az esetben ugye itt lehet érettségizni, a másik lehetőség, hogy itt be lehet fejezni az általános iskolát, de akkor 8.-ban felvételizni kell. Én oda járok, és nagyon szeretem, jó suli.

Ezen kívül még a Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola is elég jó, legalábbis úgy hallottam.

2015. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Hauck János Német nemzetiségi iskolába megy a nagy többség jobb hiján, mert a Páduai Szent Antal iskolába többnyire a helyi, nagycsaládos, helyi plébániát támogató családokat preferálják, ami elég elöitéletes. A Jókai Mòr "c...ny" iskolába pedig gyakorlatilag senki sem iratja a gyermekét érthetö módon. Sajnos Piliscsaba szégyene, hogy nincs egy normális önkormányzati iskola. Mi az angol nyelv - biológiát helyeztük elötérbe, és a gyermekeink igy bejárnak velünk Budapestre.
2021. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki nem tudja, a piliscsabai Páduai Szent Antal Iskola, az ahol a Szűcs Balázs nevezetű p...fil pap dolgozott évekig. Biztos nem íratnám a gyermekem ilyen helyre... Keress rá a google-ban.
2021. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!