Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóparti vagy Teleki (Székesfeh...

Tóparti vagy Teleki (Székesfehérvár)? Melyik a jobb választás, erős gimit szeretnék.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
kettő közül teleki, amúgy meg vasvári. A tóparti divatos, váltig állítják, hogy a legerősebb, de ez merőben tévedés. Nincs vele baj nem azért mondom, csak mindenki legyen tisztában magával. A teleki kicsit versenyistállós, kicsit, épp ezért vasvári, az a kettő között félúton.
2010. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Én a Tópartit ajánlanám.Mind a kettő elég erős de a Teleki valamivel erősebb,viszont a Tóparti jobb helyen van és ahogy hallom jó fejek a tanárok is.De én nem tudok helyetted dönteni.
2010. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy a Telekit választanám a saját szimpátiám miatt.

DE! Amennyire belelátok a három említett iskola életébe, szinte mindegy. Az a lényeg, hogy a 4 év alatt rájöjj, hogy mit szeretnél később tanulni, mert arra mindahárom intézmény alkalmas, hogy fekészítsen a későbbi tanulmányaidra. Mindegyik erős intézmény, de a legerősebb a Teleki, ez tény.

Kedves Kérdező! Az alapján dönts, hogy melyik iskola szimpatikus számodra, vannak-e ott ismerőseid, ismersz-e ottaniakat.

2010. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, a vasvári nyelvoktatása nagyon szörnyű, de a közössége meg szuper. A Tóparti meg a Teleki között szerintem mindegy, azoknak, akiknek van eszük hozzá, mindkettő nagyon jó suli.
2010. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelműen Tóparti!!! A Teleki versenyistálló, ott csak a tanulás megy, nem magyaráznak semmit, mert te biztos tudod magadtól, a Vasváriban pedig jó a közösség, de a nyelvoktatás pocsék, és az érettségire sem készítenek fel egyes tantárgyakból, így valószínű, hogy magántanárhoz kéne járnod. A Tóparti kemény suli, de gyerekbarát, jó a közösség, a légkör és nem versenyistálló. Mindezek mellett meg lehet nézni az éves átlagait is (pl.: hány embert vettek fel egyetemre, tanulmányi, érettségi átlagok...stb.)
2010. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Tudom már későn írok remélem sikerült eldönteni a megfelelő iskolát. Én személy szerint telekis vagyok és nem értek azzal egyet, hogy itt nem magyaráznak. Nagyon jó tanárok vannak itt. Az igaz, hogy sokat kell tanul, mert elvárják, de a diákok érdekeit nézik.. Szerintem a tanárok és diákok egyaránt kedvesek. Jó programok vannak és szerintem mindenki bejut abba az egyetembe/fősuliba ahova menni akar. Szóval én csak ajánlani tudom.:) Ugyan akkor Tópartiról is jókat hallok. Szerintem mind2 suli nagyon jó.
2010. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

te döntésed!!

én Tóparti párti vagyok ;D

2011. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem is Tóparti :)
2012. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tóparti párti vagyok :) Emelt angol érettségi miatt job választás. Már ha angolt akarsz tanulni. Egyébként mend a kettő nagyon jó.
2013. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!