Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A héten osztalyozo vizsgám...

A héten osztalyozo vizsgám lesz németből, de kb. semmit sem tudok. Van esély rá szerintetek hogy atengednek?

Figyelt kérdés
11.Ben jöttem át általános tagozatra olasz tagozatrol és az új suliba magantanulo lettem. Tavaly három év anyagából tettem kulonbozetit németből, de ez elég gyenge suli, így az alap szavakon meg mondjuk a ragozason kívül nem sok mindent tudok, de megadtak a kettest. Most egy ismeretlen tanár lesz a vizsgan aki nem nagyon ismeri a helyzetemet de azt mondják róla hogy kedves és nem szigorú, szerintetek menjek oda beszélni vele a helyzetemrol?:D egyébként szívesen tanulnék németet, de végig dolgoztam ebben az évben és így sem túl sok időm maradt a tanulásra, bár csak a nemettol félek.18L
2015. jan. 5. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az alap dolgok mennek akkor nem lesz gond szerintem.
2015. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hármas lett végül haha xD köszi :)
2015. jan. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!