Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudok ajánlani Budapesten...

Tudok ajánlani Budapesten Esti gimnáziumot Gimnáziumokat?

Figyelt kérdés

Tehát jelenleg 20éves vagyok és esti gimnáziumot keresek. Maglódon Pest megyében lakok így jelenleg Budapesten vagy Pest megyében Maglódhoz közel keresek Est gimnáziumot. Nos szeretnék érettségit szerezni hogy utána Ingatlanközvetítőnek ingatlanértékesítőnek tanulhassak mivel ez az ami engem érdekelne. Nem lustaságból írtam ki és nem tudatlanságból írtam ki a kérdést én is nézegetem az esti gimiket neten keresem őket de nem sokat találok.

Ha néhányat írnátok vagy van valami olyan link netes oldal ahol vannak listák akkor azt megköszönném.


2015. jan. 2. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a Leövey-t ismerem, mint esti gimi. IX. kerület.

www.leovey.hu

2015. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Than Károly Gimi
2015. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!