Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila Gimnáziumról mi...

József Attila Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sajnos 'a borító alapján ítéltem meg a könyvet',ezért meg a nyílt napra sem mentem el,mert azt állították az osztálytársaim,hogy egy ribi képző.Most utánna néztem egy kicsit ès sehol egy negatív kritika,szóval ha valaki/valakik leírnák milyen is az iskola (diákok,osztály közösség,nyelv tanítás,szabályok stb.)annak hálás lennék!:)

2014. dec. 30. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a budapestiről van szó, akkor arról tudok véleményt mondani.

Én nagyon-nagyon szeretem, és olyan szencsés helyzetben vagyok, hogy az osztályom is nagyon jó. Nekem nem tűnt fel a rib*skedés(persze, néhány van, de hol nincs?). NYEK-es osztályba járok, nagyon jó a képzés, mondjuk sokat követelnek, de ezt előre tudhattuk. A tanárokról annyira nem tudok még véleményt mondani, mert nálunk ugye kevesen tanítanak egyelőre, de azokkal elégedett vagyok, és felnézek rájuk. A szabályok közül a késést nagyon komolyan veszik, de egyébként egyiket sem nehéz betartani. A diákok lazán lemehetnek szünetekbe cigizni a suli elé, meg ilyesmik. Nagyobb rendezvények vannak úgy 2-3 havonta, és általában nem kötelezőek. A szóbeli nem volt nehéz, ja és a 9.-re nem kell úgy számitani, hogy végig szivatni fognak. "Szeretik" a gólyákat, és tényleg mindenben segitenek. :) Összeségében én tényleg nagyon szeretem.

2014. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia:)) Én is jóskás vagyok,jelenleg a 9.B-be járok biológia tagozatra. Én nagyon szeretem a sulit,jók a tanárok,szigorúak de jól leadják az anyagot. Nyugodj meg nem fogsz meghalni mert nem szívatják a diákokat mindenki kedves. Itt nincsenek ri*ancok,maximum flegma lányok de azok hol nincsenek?? Viszonylag színvonalas a tanítás csak ha ide felvesznek akkor imádkozz,hogy ne Csekét kapd meg magyar tanárnak mert semmit sem tanít. Sok a sportkör a suliban,van könyvtári kedd,szobor szerda stb. Gólyabál nagyon jó volt,meg az egész gólyatábor fergeteges volt:) A suli elég nagy így viszonylag az emeletek között "ismerik" jobban egymást a diákok. Tanárok közvetlenek,viccelődnek nevetnek együtt a diákokkal. Én nem bántam meg,hogy ide jelentkeztem,ha bármi kérdésed van írj nekem bátran:))
2015. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
maga az iskola nem rossz de a nyelv oktatás nem a legjobb,r*bik meg hát...hol nincsenek?
2015. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!