Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek érdemes tanulni? Ti...

Minek érdemes tanulni? Ti milyen szakra jelentkeztek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos vagy, vagy végzős?
2014. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, de újra szeretnék felvételizni, mert nem tetszik amit most tanulok.
2014. dec. 30. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor mi az, ami tetszik? Oda menj.


Egyébként a jog egy örökzöld terület, kis szerencsével jól el lehet helyezkedni.

Feltörekvő terület az IT. Magyarországon következő egy-két évtizedben ez lesz a húzóágazat. Persze nem mindegy melyik részén vagy.

Gazdasági irány is jó, sok multihoz elmehetsz dolgozni bármilyen gazdasági diplomával (valszeg nem a szakterületeden fogsz dolgozni).

2014. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semminek, menj ki dolgozni külföldre.
2014. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok.


Nekem van még két félévem, ráadásul úgy tűnik, nem lesz túl sok órám.

Januárban dolgozok, nyáron dolgozok, a két félév alatt amennyit lehet, dolgozok.

Államvizsga után szerintem kimegyek külföldre, elvileg van is lehetőség, hogy hova (de pl au pair-kedni se olyan rossz, két ismerősöm is van).

Ott töltök egy vagy két évet.


Ezek alatt pedig eldöntöm, milyen OKJ-képzést végzek majd el, ha visszajöttem.

2014. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Politikusnak.
2014. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!