Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt NKE-RTK tanuló?

MókusNiky kérdése:

Van itt NKE-RTK tanuló?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van olyan, aki a Rendészettudományi karon tanul, neki nagyon örülnék, ha írna. Minden vágyam, hogy bekerüljek ide, és segítséget szeretnék kérni a felvétellel kapcsolatban, esetleg kell-e az emelt szintű testnevelés érettségi, stb...

2014. dec. 27. 14:44
 1/3 anonim válasza:
Ezek engem is érdekelnének, bár én még 3 év múlva mennék csak
2015. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem akarok senkit megbántani tényleg, de nem tudjátok használni a keresőt? Minden szépen le van írva a felvi.hu meg az egyetem oldalán is.
2015. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem írnak le mindent a felvi.hu-n, vannak az emberben olyan kérdések, amit nem fog megtalálni, hiszen nem mindent fognak leírni szóról-szóra. És szerintem ez az oldal pontosan azért van, hogy akik tapasztaltak e téren, átestek már az ilyen felvételin, pontosan tudják, hogy mi kell.

És így is vannak nagyon kedves emberek, akik írtak. Nekik köszönöm. :)

Ha jobban körbenézel az oldalon, vannak ennél sokkal-de sokkal idegesitőbb kérdések.

Én csupán ennyit szerettem volna tudni, hogy érdemes-e testnevelést felvenni, mennyire veszik figyelembe.

És nem egy efajta útbaigazitást kértem, hidd el, miliószor néztem a felvi oldalát.

Nem értem mire jó az valakinek, hogy meglát egy kérdést, ami őt nyilván nem érdekli, és már leszólja a másikat. Lépj tovább, és kész.

2015. jan. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!