Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért lehet kapni valami...

Ezért lehet kapni valami figyelmeztetést/intőt?

Figyelt kérdés
Az ötven óra ledolgozása kötelező, hogy meglegyen az érettségi. Nem jelentem meg a közösségi szolgálaton. Vonhat ez maga után valami következményt esetleg?
2014. dec. 21. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg az 50 óra, nem mehetsz érettségire.
2014. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy konkrét időpontban nem jelentél meg, annak nincs semmi következménye, az 50 órának kell meglennie érettségiig. De ha mondjuk kifejezetten számítottak rád, és fontos lett volna az ottléted valahol, az nagyon nem illendő.
2014. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy osztályfőnökit kapsz, azt nem hinném, legfeljebb pótolnod kell, hogy meglegyen az 50.
2014. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Amúgy családi dolog jött közbe, ezt pedig nem tudtam jelezni. Telefonszámomon nem értek el, egyik ismerősömet hívták fel, hogy engem keresnek, én pedig nem tudtam az illetékes(ek) számát.
2014. dec. 21. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!