Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy tanárnő a GYES alatt is tartja a kapcsolatot a volt osztályával?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy rendszeresen kibeszélik az osztályt most tanító pedagógusokat, és nem is egyszer kritizálja, fikázza a munkájukat a gyerekekkel közösen. Lehet,hogy nem esik jól neki, hogy nélküle is működik az osztály?

2014. nov. 4. 06:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, nem írtamoda, hogy a Facebook-on.
2014. nov. 4. 06:33
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én minimálisra csökkenteném a dumcsizást, így nem tudnak elszakadni tőle a gyerekek. Kidumálni a kollégákat pedig gusztustalan dolog. Úgyis visszajut a fülükbe, ő meg visszamegy majd dolgozni egyszer. Mi köze van hozzá, hogy mit csinálnak? Nem őket választotta, hanem elment szülni. Szép kis példát mutat!
2014. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért baj az ha jó a kapcsolatuk és az egyéni véleményüket egymással megosszák?

Kedves Kérdező, azt nem írtad, hogy milyen szinten beszélik ki, mert azért nem mindegy, hogy csak annyiról beszélnek, hogy milyen csúnya szája van Mari néninek, vagy az egyik o. társnak és a tanár ebben igazat ad, v. a tanár elkezdi mesélni Mari néni szerelmi életét, hogy hogy elbénázta, vagy nem állítja le a diákokat ha mocskolódnak.. Van különbség, mert ha szerintem csak az első, és ennyire jó a kapcsolat és megértik egymást a diákok, az nem olyan nagy gond, sőt! viszont ha a második, hogy a tanárnő terjesztget mindenkiek rosszindulatú pletykákat az már tényleg nem helyénvaló, és valahogy el kéne érni, hogy megszűnjön közöttük az ilyesféle kapcsolat.

2014. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondok egy példát, ami sztem nem helyes: a tanárnő azt bizonygatja a tanulóknak, hogy nála mennyivel jobb volt a szakkörön, mint most, mennyivel többen voltak, és mennyivel jobb volt a hangulat is. A jelenlegi tanárnál pedig mennyivel rosszabb. Nem kell bizonygatni, hogy egy diák, mennyire fogékony az ilyenekre. Már az sem volt sztem normális dolog, hogy veszélyeztetett terhesként is szinte az utolsó pillanatig bejárt az iskolába hetente, néha többször is. A kollégáit is zavarta ez. Erre gondoltam, és úgy vélem, hogy ez azért nem helyes.
2014. nov. 10. 06:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!