Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színművészeti Főiskola vagy...

Színművészeti Főiskola vagy Egyetem?

Figyelt kérdés

Van-e színművészeti főiskola vagy csak egyetem?Mik a felvételi követelmények?Az gond pl.:ha nem művészeti iskolába jártam és nem végeztem egyéb drámaszakkört stb?

Teljesen más szakon vendéglátóiparban tanulok de szándékomban áll ide bejutni.Nagy segítség lenne ha információval szolgálnátok.Előre is sok köszönet!


2010. jan. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsolatok nélkül gyakorlatilag lehetetlen bejutni, mivel íratlan szabályok szerint az számít igazán, ha valaki ajánl téged. A tehetség majdnem mindegy is, a felvételin a vezetékneved fogják figyelni, és akkor fognak felvenni, ha eleget hallottak már rólad a színház világában dolgozó retyerutyáidtól, ismerőseidtől.
2010. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapjukat. Színművészeti Egyetemnek hívják, régen ugyanez a főiskola névre hallgatott, de felvitte az isten a művészeti és testnevelési főiskolák dolgát.

[link]

2010. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első hozzászólóval félig egyetértek.

Szerepet játszik, de ha valaki tehetséges, felveszik. Persze nem árt, ha van tapasztalatod, sőt kell hogy legyen. Próbálj statiszta állásokra jelentkezni, menj színházba,játszani stúdiózni stb. :)

2011. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!