Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF nemzetközi gazdálkodás...

BGF nemzetközi gazdálkodás szakán mennyire durva a matek?

Figyelt kérdés

Én hármas vagyok belőle, szerintetek így mennyire bevállalható?:)


Köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Rajtad múlik, hogy mennyit tanulsz és készülsz...
2010. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Durva a matek, jól gondold meg.
2010. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben?:D
2010. jan. 23. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha engem ez érdekelne, én akkor sem adnám fel.

Aki megijed egy kis matektól, az semelyik szakra sem való...

Minden szakmában van olyan, ami nem megy, meg ami nem tetszik. Akkor ennyi erővel mehetnék WC pucolónak, mert az könnyű...

Tanulni kell és akkor nem ér meglepetés. Elég sok ember van az egyetemen, pl. évfolyam társak, akiknek pl jobban megy. Simán megkéred, hogy magyarázza el neked, vagy gyakoroljatok együtt...

2010. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Vágj bele nyugodtan. Nekem is nehezen ment középiskolában a matek, meg lusta is voltam hozzá. Pedig csak gyakorolni kellett volna. Én mérnöki szakra járok, és elsőre meglett mindhárom matek félévem, és nem is 2-essel :)
2010. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Mérnök szakon meg sokkal nehezebb a matek szval itt az élő példa. Ha már egyetemre mész, akkor tanulj...
2010. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!