Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Modell Divatiskola vélemények?

Modell Divatiskola vélemények?

Figyelt kérdés
Olvastam az itteni kérdéseket, de mindenhol azon vannak kiakada, hogy tele van "rbancokkal" meg melegekkel. ÉS? A melegekkel semmi baj, rbancokkal meg tele van minden suli. Voltam nyilt napon, szimpatikus volt nagyon, tetszett, es oda szeretnek menni. Milyen az oktatás?

2014. okt. 10. 20:58
 1/6 anonim válasza:
Nekem jár oda egy volt általànos iskolai osztálytársam, akinek annyi esze van kb mint egy 3 hete halott sarki csérnek. Szóval az igazi hátrány nem a közösség lehet szerintem, hanem az oktatás. Viszont ha odamész és jól nézel ki, akkor garantálom hogy nagyon sok bugyiban fogsz járni:D
2014. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha olvastad más kérdéseknél, hogy ilyeneket írnak nyilván nincsenek jó véleménnyel az iskoláról.

Ha neked tetszik jelenkezz és kész.

2014. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nekünk mondták,hogy milyen átlaggal lehet bekerülni...Nekem bőven megvan az az átlag de engem soha nem érdekelt,hogy tantárgyilag mennyire "okos" valaki. Csak a művészeti síkon felmutatott dolgokra vagyok kíváncsi, jó lesz ott tanulni,ahol mindenki olyannal foglalkozik amivel én is....Az meg,hogy ki kivel fekszik le, nem az én dolgom. :DD További válaszokat is várnék ')
2014. okt. 11. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

ott vagyok textílműves szakon 10-es, kérdezhetsz bármit

idén egyre jobb szakok indulnaK

amit tudni kell mindenkinek: NEM SUPERMODELLKÉPZŐ,DE DIVATRA FELÉSZÍTHET (sokan emiatt mennek ell, mert rájönnek h nem modellképző...)

első évben még csak keveset tanultok a szakmához, de utána egyre jobb lesz, egyre többet, egyre izgalmasabbat tanultok

hogy milyen szakmára jelenkezel, attól függ a művészeti képzések száma, szintje

ha jó átlagod van, simán megállod a helyed :)

kérdezzhetsz még nyugodtan tőlem

2015. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
zenét már nem oktatnak ott:D
2015. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bbernadett válasza:
60%
Szia. Én is oda járok, most megyek 11.be. Én is textilműves vagyok ott.:') az oktatás az olyan mint egy laza kis gimnáziumba. De viszont a SZAKMAI részre nagyon oda figyelnek! Úgy hogy ha jössz tudnod kell jól rajzolni, (mondjuk nem is kell annyira, mert ott is megtanulsz) szóval ha kreatív vagy csak egy kicsit is akkor menni fog ez a suli.!
2015. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!