Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nagyon nehéz 90-100szá...

Tényleg nagyon nehéz 90-100százalékos érettségit írni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tudással mész oda.
2010. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Borzasztó könnyű. Az érettségi nehézségén folyamatosan csökkentettek az évek során, mindegyik tárgyból.
2010. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90% még hozható, de mondjuk 95% fölé menni az szerencse. 100%-ot gyakorlatilag lehetetlen írni pl. törin, mert egyszerűen nem fér el az esszében annyi dolog amennyit kérnek, szóval ott inkább a tanáron múlik már, hogy megadja e.
2010. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Emelt vagy közép...
2010. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehéz, alapból parázol meg ilyenek. A törivel egyet értek, nekem sem fért oda minden, persze pótlaopt nem lehetett használni, véletlenül se...

A bioszom úgy lett 96% (közép), hogy 4 évig tagozatos voltam és emeltre készítettek minket igazából. Szóval nehéz. Mindig beficcen pár olyan kérdés, amihez tudás is kell.

2010. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én vagyok a bioszos.

az is fontos még, hogy sokszor inkább azt várják, hogy gondolkozz. Volt amit én is ott logikáztam ki a bioszon, de ehhez ugye megint kell egy háttértudás.

2010. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A magyar simán megy szerintem. Oda az írásbelire lexikális tudás nem nagyon kell. Ez természetesen középszint. A nyelvi érettségikre készülni nem nagyon lehet, egy középfokú nyelvvizsgával viszont simán 95% fölé írod majd a középszintet. A matek az nagyon egyénfüggő, akinek könnyen megy,azt is meg lehet írni jól. A töri talán a legneccesebb. De szerintem 90%-ra az is teljesíthető. Írj kis betűkkel. :D
2010. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az érettségi egy nagy kamu. Az egyetemek panaszkodnak, hogy minden évben egyre siralmasabb tudással érkeznek a felvettek. A BME-n matek/fizikából már külön felzárkóztató előadássorozatot indítottak, mert borzasztó a középsulikból kikerültek tudása.


Én amúgy matek/fizika fakultáción voltam. Matek 85% lett emelt szinten, fizika meg közép szint 92%. És alig tanultam ezekre mert wowoztam szinte mindig.

2010. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem csak a bioszom lett rosszabb mint 90 (86% lett), de az emelt volt.

a középszintűek könnyűek. két 95% érettségim is lett

2010. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!