Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kell kiszámolni a kredit...

Hogy kell kiszámolni a kredit átlagot?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

a kredit számot összeszorzod a tantárgy jegyével(pl egy 4 kredites tantárgyat 4-esre írsz meg, akkor 16) és összeadod őket, majd elosztod vagy 30-cal vagy a kreditek számával (iskolától is függ)

Remélem érthető volt.. ^^

2010. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen köszönöm:) hát pont ez a baj, hogy nem tudom mennyivel kell osztani:S

mert nálunk nem bőkezűek a kreditekkel és a szakomon erre a félévre csak 25-t hírdettek meg, amiből én 23 vettem fel(még így is volt 5Gyakom és 8Vizsgám)..ha a jegyeimet 23-mal osztom, akkor 4,2 az átlagom, ha 30call akkor csak 3,1..:S és azt számoltam, hogy ha mind a 23kredit 5 lett volna, akkoris csak3,8-as átlag jön kiXD igazságtalan..amúgy PPKE-BTK-ra járok:)

és azerasmus miatt nem mind1, mert ahhoz 4,0 kell minimum

2010. jan. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!