Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, hogy hamarabb...

Mit csináljak, hogy hamarabb elteljen a félév?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, túl akarok lenni már a felvételin, szerintetek hogy lehetne felgyorsítani az egészet? Miket csináljak a szabadidőmben?
2014. szept. 6. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik barátodat, hogy úgy verjen fejbe, hogy fél éves kómába zuhanj.
2014. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok nyolcadikos, minden nap a gimire gondolok. Az általánost nem szeretem, alsóban voltak barátaim, két legjobb, de már az a két "legjobb" is piszkál. Erős gimibe megyek, nagyon várom már. Igazából tanácsot nem tudok adni, még magam sem tudom, hogyan bírjam ki. Remélem hamar el fog telni
2014. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szabadidődben nézzél videófilmet ami tetszik és gyorsabban el tellik egy napod.
2014. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nekem is az a legrosszabb, hogy a barátnőim megváltoztak és nincs sok kedvem veluk lenni, egyik osztálytársammal sem jövök ki már olyan jol.

Kitartás nektek is!

2014. szept. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!