Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan rendészeti szakközép...

Bandy2000 kérdése:

Van olyan rendészeti szakközép iskola ahová általános iskolából lehet tovább menni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendőr lenni és már általános után mennék ha van ilyenre lehetőség. Jó tanuló vagyok (tavaly év végi átlagom 4.5 lett) és sportolok is. (kosárlabdázok 3 éve versenyszerűen) Továbbá azt is szeretném megtudni h milyen kritériumok vannak a felvételinél (mind tanulmányi és fizikai). Mivel most lettem 8.-os és abban a stresszben élek h kell-e felvételit írni vagyis kimenetit. Minden választ köszönök előre is

2014. szept. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendészeti szakközép az érettségi utáni képzés, nem általános iskolából tudsz oda jelentkezni.

Viszont vannak olyan szakközépiskolák ahol tanulhatsz rendészeti tárgyakat, segít ahhoz hogy érettségi után bekerüljél rendészeti szakközépiskolába, de attól hogy ilyen szakközépben leérettségizel rendészeti tárgyakból is még nem leszel rendőr, csak könnyeben felvételizel majd.

2014. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komáromban a gimnáziumban van egy rendészeti osztály,mely rendőröket képez.
2014. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy valaki fog ilyen íni mint a 2-es válaszadó! Pedig tévedésben van, nincs olyan 9-12 osztály közötti szakközép ami rendőröket képez, amit fentebb írtam tanul rendészeti tárgyakat, de szakmát attól nem kap!!
2014. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2014. szept. 2. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!