Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudok kiíratkozni a...

Hogyan tudok kiíratkozni a suliból ahova jelenleg járok, ha már nem vagyok tanköteles?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem és olyan okj-s képzésre jelentkeztem amit nem szeretek, de nem volt más lehetőségem, mert amire akartam volna menni nem indunlt sehol itt a környéken. Most pedig van csak nem tudom hogy a jelenlegi helyről hogyan tudnék kiíratkozni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


19/L


2014. aug. 25. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemégy a sulid tanulmányi osztályára és ott majd eligazítanak. De megkérdezheted az osztályfőnöködet is, vagy akár az igazgatót is, de minden bizonnyal elég lesz csak a tanulmányist. Egyébként a menete annyi, hogy bemégy, megmondod, h szeretnél kiiratkozni, ők meg megcsinálják neked, kiírnak a naplóból és kész. (Nekem legalábbis így volt).
2014. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap megyek is :)
2014. aug. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!