Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hányas leszek az...

Szerintetek hányas leszek az alábbi tantárgyakból, ha ezek a jegyeim vannak? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Általános iskola 8.osztályába járok,most fogok felvételizni egy szakközépiskolába.Most 3,6-re állok matekból,szerintetek megadja a tanár a 4est,ha tudja,hogy most nekem ez nagyon fontos?

Kémiából 3asra állok,és most írtunk egy kisdogát,amit holnapra biztosan kijavít.Nem tudom,hogy hányas lesz,hármasba reménykedek,de lehet,hogy nem lesz,annyi,nem tudom,de holnap FÉLÉVZÁRÁS!!!Most akkor lehet,hogy felelni fogok a 3asért,vagy azért megadja a 3ast,tudván,hogy egy csornai iskolába is jelentkezni akarok,amihez kell a kémia is a hozott pontszámokba??Na szerintetek hányast kapok holnap matekból és kémiából??S.O.S.szarul érzem magam,pedig annyit tanultam,mint az állat:(:(


2010. jan. 14. 14:43
 1/5 anonim válasza:
79%

Szia!Hát szerintem,ha matekból 3,6 vagy,akkor ha kedves tanárod van,meg órákon aktív vagy,akkor megadja a 4est.

Kémiából:

Hát,ha úgy érzed,hogy kb.:3as körül lesz a dogád,akk az vmikor beszokott jönni és 3as is.

ha meg felelned kell,akk tanulj sokat,és sztem megkapod a 3ast.

Sok szerencsét!:)

2010. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk, a tanártól függ. Nekem volt olyan tanárom aki csak 0,75-től kerekített fölfele, meg olyan is, aki 4,2-re ötöst adott. Tanár függő, és valószínűleg majd hangulat függő is lesz.

Van olyan tanár aki akkor rúg bele a gyerekbe mikor a leginkább nem kéne és van olyan is akin meg felülkerekednek a szülői ösztönök.

Majd holnap kiderül.

2010. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8. osztály félévekor a tanároknak a szíve megnyílik és mindig a jobb jegyet adják.

3,6-ra szerintem biztos megadja a 4-est matekból.

Kémiából pedig szerintem meglesz a 3-asod.

Ne aggódj. A tanárok ilyenkor tényleg jószívűek!

2010. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köössz^^
2010. jan. 14. 20:49
 5/5 A kérdező kommentje:
hát matekból megadta a 4est a tanár..a kémiát nemtom:P
2010. jan. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!