Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannónia Motorkerékpár-szere...

A Pannónia Motorkerékpár-szerelő Szakiskola felnőttoktatás tagozatán van valami tanfolyam ár? Mert gondolom nem ingyenes és ha van mennyibe kerül kb. most leszek 18 és suli mellet beszeretném vállalni azt is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:22
 1/2 anonim válasza:
Azt konkrétan, hogy a felnőttoktatás mennyibe kerül nem tudom de, a nappali tagozat az 100ezer/2év. De ha, komolyan motorkerékpárszerelő szakot szeretnél szerezni, akkor ne ebben az iskolában akard elsajátítani. Itt nem lesz belőled szakember, egyszerűen nem tanítanak megfelelően. (Én ide járok, tapasztalatból mondom, de ez csak az én véleményem, bár elég sokan ugyanígy vélekednek erről az iskoláról.)
2010. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értelek,és esetleg tudnál ajánlani vmi motorkerékpár szerelő sulit amit lehet csinálni szombatonként? Előre is köszi!
2010. jan. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!