Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor fog megjönni a tankönyv...

Mikor fog megjönni a tankönyv fizetési csekk?

Figyelt kérdés
Van akinek megérkezett már a csekk? Ha igen, mikor? Ha lesz olyan válaszoló aki most megy 9. évfolyamra, akkor az írja már meg, mennyit kellett fizetni!

2014. aug. 6. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már megjöt 27.000 ft volt 15 db könyv de én közlekedési szakra mentem ezért akresz könyv a legdrágább de hogy hogy neked nem jött meg?? Agusztus 15-ig kell befizetni !!!!
2014. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok kb 2 hete jött meg
2014. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem úgy van, hogy eddig mindig fizettük a teljes árát, most viszont megkérvényeztük az ingyen tankönyvet. Nem sokkal utána tudtuk meg, hogy a határozat nem jó, amit beadtunk, így lemondtuk az ingyen tankönyvről. Most viszont aggódok, hogy mi lesz. Már az iskolát is hívtuk, de ők se tudtak semmi újat mondani.
2014. aug. 6. 23:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah és köszi a választ, ment a zöld kéz :)
2014. aug. 6. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez kavart be probàljàtok meg a tankönyv intézô valamit felhivni lehet hogy te késöbb tudod majd feladni vagy ki tudja de ôket probàljàtok hivni amugy hova mész ?
2014. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagykállóba a gimibe. 1 hét mulva bemegyek és elintézem.
2014. aug. 6. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:

A határidő egy dolog, a tankönyvek átvételéig kell fizetni :)


Azt tudod tenni, hogy felhívod a kello-t, ők mondanak telefonon befizetőazonosítót és összeget, számlaszámot, és átutalják a szüleid :)

2014. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!