Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri szakácsnak kitanulni?...

Megéri szakácsnak kitanulni? (OKJ)

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, közgazdász diplomám lesz pár év múlva, de azon gondolkozom, hogy nem ártana egy OKJ-s képzésen is részt vennem. Megéri? Kb. mennyit lehet keresni szakácsként itthon és külföldön? Köszi előre is. :)

2014. aug. 1. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt Te tudod, neked mi éri meg, mivel szeretnél foglalkozni. Mindenesetre egy egyszerű OKJ-s szakácsképzéstől sokat ne várj. Volt ismerősöm, aki hazajött az országba, és vissza akart menni szakácsként dolgozni (volt már tapasztalata), de hónapokig nem talált semmit, és inkább vissza is ment, ahol kapott munkát.
2014. aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Téged is megérte taníttatni közpénzen... Na mindegy, természetesen megéri szakácsnak tanulni, ha tényleg ezt akarod csinálni. Munkahelyet találni minden területen nehéz, ez ne tartson vissza.
2014. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem közpénzen tanulok hanem a saját pénzemen.

2014. aug. 1. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
de a diplomát közpénzen szerezted? Vagy nem?
2014. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Költségtérítéses vagyok.
2014. aug. 1. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
A költségtérítéses képzéseket is támogatnia kell az államnak. A tandíj nem fedezi az oktatás teljes költségét (nem is fedezheti, mert erről jogszabály van).
2014. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kákán is a csomót, igaz?
2014. aug. 1. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz. Csak, gondoltam, közgazdász diplomával hasznos ezt is tudni.
2014. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!