Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE KTK 3 napos gólyatáborra...

PTE KTK 3 napos gólyatáborra érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

PTE KTK lesz gólyatábor az is csak három napos lesz.

Tehát odautazom első nap és harmad nap már mehetek is haza.

Ez 15 ezer forint és ahogy látom csak ivásból fog állni.


2014. aug. 1. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A gólyatábor nem csak és kizárólag az ivásról szól. Jó alkalom arra, hogy megismerd a csoporttársaid és hogy olyan infókat szerezz meg esetlegesen, amiket normál esetben nem mondanának el.
2014. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam pte-ktk-s gólyatáborban. Nagyon jó volt. Nyilván volt ivás nem kis mennyiségben, de aki nem akart, annak nem volt kötelező. Ezenkívül 30 fős csoportokban voltunk kb, ahol ismerkedős feladatok is voltak. Ezenkívül esténként vetélkedő volt a csoportok között. Én csak ajánlani tudom, nagyon sok barátot szereztem ott, és nem bántam meg, hogy elmentem. Pedig nagyon féltem tőle.Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.
2014. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pécsről hogyan tudok legkönnyebben eljutni Balatonkenesére?
2014. aug. 4. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert én Zalaegerszeg mellől mentem. De biztos lesznek olyanok is, akik Pécsről kocsival mennek, és lehet lemenni velük.
2014. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!