Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felveteli problema- leadtam...

Felveteli problema- leadtam mind4ent, feldolgozott mindent, visszaigazoltak mindent, a plusz pontok nelkul is meg van a szukseges pontom, megis azt írja hogy 0 pontom van!? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Adminisztracios hiba vagy mi a szosz? Volt valakinek hasonlo? Mindent normalisan boven a hataridon belul feltoltottem megis 0 pont... :'( Valkaki segítsen! :'(

2014. júl. 24. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Úgy értem, mik lettek az eredményeid és a többletpontok.
2014. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Írd be az eredményeidet. Érettségi és a bizonyítvány.
2014. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
260 pontnak úgy kell meglennie, hogy abba csak az érettségi és tanulmányi pont számítódik bele, az emelt érettségiért járó plusz 50 pont viszont nem. Ha megvan a 260, az után adódik hozzá minden plusz pont, ha viszont nincs, akkor nem számít, hogy mennyi plusz pontod van. (Tettél-e emelt érettségit, hány nyelvvizsgád van, stb.)
2014. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De igen, az emeltért járó pluszpont beleszámít, a többi nem.
2014. júl. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
amit linkeltél kép, azon az oldalon a szakra kattintva kibontja a pontszámítást, és látod miért nulla.
2014. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megvan az emelt a nyelvvizsga es minden mas nelkul is a 260 pont. Ehhez jon meg egy emelt es ket nyelvvizsga. Ezek nelkul is van 265 pontom.
2014. júl. 27. 18:00
 17/21 anonim ***** válasza:
Beszéltél pénteken a felvivel? Mit mondtak? Ha nem beszéltél miért nem?
2014. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Beszeltem. Azt mondtak valami adminisztzracios hiba lehetett, de nem tudnak vele mit csinalni. Nem latjak a 12.-es bizonyítvanyomat en meg nem tudom bizonyítani hogy fltoltottem. Elkuldtem jogorvoslati kerelemhez csatolva a fenymasolt dokumentumot. Azt mondtak jelentkezzek potfgelvetelire, de arra nem fogok mert csak fizetos szakok vannak es nincs penzunk kifizetni... ugy nez ki egy ev mulva kezdek.... :'(
2014. júl. 30. 14:03
 19/21 A kérdező kommentje:

Boldogan jelentem be hogy idén ugyanoda ugyanúgy elsőre államilag támogatottra felvettek! :)))

Elismerték hogy a tavalyi az ő hibájuk volt és belső eljárást indítottak az ügyben, persze ez már nem hozza vissza az elmúlt egy évet. A lényeg viszont hogy szeptembertől egyeteeeeem!!! :))

2015. júl. 24. 19:21
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez az egy év a tanulópénz, hogy lásd: mindent át kell olvasni.

A felvi.hu-n is leírták, hogy mikor teszik közzé a számított pontodat, és meddig van lehetőséged, még a ponthúzás előtt fellebbezéssel élni. Ha ott azt a határidőt tartva nyújtottál volna be jogorvoslatot, akkor ezt az egy évet is tanulhattad volna.


Mindenesetre gratula, hogy végül bejutottál oda, ahova szerettél volna, most jön az igazi meló, bennmaradni, jól teljesíteni! Sok sikert, kitartást!

2015. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!