Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin a duplázást eltöröl...

Érettségin a duplázást eltörölték vagy nem?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a mostani érettségin (2014 május) még lehetett, de azt hallottam, hogy ezt jövőre eltörlik.
2014. júl. 22. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, de szerintem is el kellene törölni, sőt a felvételi vizsgát is visszaállítanám.
2014. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es. Ezzel egyet is értek meg nem is. Ha lett volna felvételi vizsga, akkor nem tudom, hogy bejutottam volna-e ide. Nekem az eszem az érettségi után jött és amire jelentkeztem, azt 25 45 perces óra alatt tanította meg egy kedves tanárom, így egy felvételin valószínű elbuktam volna. Így pedig, hogy felvettek a legjobb vagyok a szakon. Szakmai tárgyak majdnem mind ötösek, van pár négyes is. Szóval erre most szívesen rámondtam volna, hogy igen, szerintem is, de ez eszembe jutott.


Kérdésre válaszolva pontosan nem tudom én se, de elképzelhetőnek tartom, végre emelik kissé a színvonalat.

2014. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy már eltöröljék -
2014. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne már megszüntetni?

Akkor az, aki egy-két évvel az érettségi után tudja

csak eldönteni, hogy hova menne továbbtanulni és nem is volt mindenből színötös, meg sem fogja próbálni a felvételit

2014. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!