Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezés főiskolára....

Jelentkezés főiskolára. Normál postai megoldás a nyerőbb, vagy az újabb online jelentkezés?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy online jelentkezem főiskolára.

Ezzel ugyanakkora esélyem van bejutni, mint ha ugyanezt postás megoldással tenném?

A főiskolák melyiket részesítik előnybe?

(ha egyáltalán megkülönböztetik a jelentkezési formákat)


2010. jan. 7. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy hol jelentkezel, az senkit nem érdekel :) Netesben annyi a rizikó, hogy mi van, ha épp túlterhelt a felvi vagy neked megy el otthon a net, viszont megúszod a postázási költséget, mert ajánlottan érdemes feladni a jelentkezést. Plusz millió az egyhez az esélye, hogy elkeveredik postán, de megtörténhet. Igaz az esély nagyon kicsi rá.
2010. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, tehát MINDEGY.
2010. jan. 7. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én postán jelentkeztem, elsőbbségivel kell feladni, akkor tuti célba ér ;)

Tök mindegy egyébként, hogy hol adod fel, az a lényeg, hogy jól legyenek kitöltve az adatok, meg kapják meg a jelentkezést. ;)

2010. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kettő között nincs különbség. Én mondjuk a papíros formát vmiért megbízhatóbbnak tartom, de fogalmam sincs, hogy miért. Tértivevénnyel kell feladni a levelet, így kapsz egy igazolást is arról, hogy te feladtad (tehát, ha ne adj'Isten elkeveredne, nem a te felelősséged lesz).
2010. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Silber ***** válasza:
Én tavaly az online verziót használtam, semminemű problémám nem volt vele. Minden nagyon egyszerű, és érthető módon van elrendezve, nem kell postára lerohangálni, ahányszor akarod annyiszor ellenőrzöd vissza az adataidat. Ha mégis kérdésed van, akkor a helpdesk nagyon gyorsan és érthetően ad rá választ.
2010. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek megsúgnám, hogy a papírosoknak is vissza lehet ellenőrizni az adatokat, mert azokat is feltöltik a felvi-re. ;)
2010. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!