Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, felvesznek egy...

Mit gondoltok, felvesznek egy gimibe?

Figyelt kérdés

Többiek azt mondják hogy biztos hogy felvesznek, de nem tudom. Egy viszonylag elég jó gimibe akarok menni. (na nem is annyira erős de gyenge sem!)

Tavaly mindenből ötös voltam, és úgy tűnik hogy most félévkor is. (Ne nézzetek strébernek..sok minden érdekel.)

A központit szerintem megtudnám írni 35-35 pont felett.

Lesz ugyan a felvételi elbeszélgetés, szóval az is belefog számítani. ((Miket kérdezhetnek?))

Szerintetek lenne esélyem bekerülni? Azt hiszem két osztályt indít 32-32 fővel. Azt mondták túljelentkezés is gyakori.


2010. jan. 7. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlanám h ha ennyire jó vagy mindenből akkor valami jobb gimibe menj,de ebbe is simán be tudsz kerülni.A felvételi nem nehéz,csak az időre figyelj. A beszélgetésre pedig készülj fel!képzeld el h milyen kérdések lehetnek és azokra otthon találd ki a válaszokat.És ha értelmesen és gyorsan tudsz reagálni a kérdésekre még jó pontokat is szerzel.
2010. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A környéken ez a legjobb gimi. Kicsit már messzebb van Aszód és Eger... (Horton lakok).
2010. jan. 7. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Berze Gyöngyösön?:)(ötlet)
2010. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen =)
2010. jan. 9. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tényleg csak az időre figyelj,h mindent ki tudj tölteni-én annak idején ezért buktam egy rakat pontot.Én nem reagálnám túl a helyetekben ezt az "erős gimi,gyenge gimi" dolgot,fiatalok :)) mert tapasztalataimból nekem az jött le,h annyira mindegy...csak az számít,amit otthon a tankönyvből te magadnak megtanulsz,ok,kell az elvárás is,mint ösztönző erő,de nem leszel akkor sem elvágva az egyetemtől ha egy szakközépbe kerülsz.Az én gimim sem volt egy hű de jónak mondott,de mégis megtanítottak annyit,amivel érettségin simán 5öst lehetett szerezni,máshol meg az "erős gimikben" teletömték a jónép fejét felesleges hülyeségekkel,most mégis ugyanannak az erős egyetemnek a hallgatói vagyunk.Sok sikert a felvételihez!
2010. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



Nem tudom, merre van az a hely, de én a Krúdy Gyula Gimnáziumot tudom ajánlani, Nyíregyházán. Az ország 5 legjobb gimnáziumában benne van, én is oda járok. Természetesen nem mindegy, milyen iskolából viszed az 5-öst, teljesen mások az iskolák elvárásai, követelményei. Nézz utána a sulinak, én csak ajánlani tudom: szép a suli, és intelligens emberek járnak oda.


www.krudy-nyh.sulinet.hu

2010. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D Utolsónak: innen Nyíregyháza nagyon messze van... :D


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. jan. 9. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!