Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A HFFnek vagy a BKFnek van...

A HFFnek vagy a BKFnek van kolesza?

Figyelt kérdés

HFFre szeretnék menni turizmus-vendéglátás szakra és érdekelne,hogy ha felvesznek,melyik kollégiumba mehetek.

Ha esetleg valaki oda jár,írhat tapasztalatokat is. :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. jan. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyiknek sincs kolesza, albérlettel próbálkozz.
2010. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És másik koleszba sem lehet jelentkezni? :O


Amúgy köszi a választ!

2010. jan. 5. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Lesz január 7én BKF nyíltnap, ott biztos tudsz kérdezősködni vagy ha a sulit felhívodm az még egyszerűbb. Amúgy nem hinném, hogy másik egyetem koleszába lehetne jelentkezni, ígyis gondolom tele vannak, az albi meg kb. olcsó is lehet, ha többen béreltek egyet.
2010. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én BKF-s hallgató vagyok. Egyik sulinak sincs kolija. De vannak csoporttársaim, akik találtak maguknak máshol kolit. Bár rengeteget mentek utána. Inkább albérlettel próbálkozz, szerintem jobban jársz vele.
2010. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez most elszomorított. :S Ahogy néztem,az albérletek nagyon drágák,nem tudom,hogy tudnám fizetni. :S

Köszönöm a válaszokat!Majd én is addig keresek,amíg nem találok! :) Remélem sikerül.. :S:)

2010. jan. 6. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, igen drágák, de vannak olcsóbbak is. Ha felvesznek, szerintem menj el Gólytáborba, ott sok barátság kezdődik és találhatsz is lakótársat! Sok sikert!:)
2010. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!