Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akarsz holnap iskolába menni?

Akarsz holnap iskolába menni?

Figyelt kérdés
ÉN NEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 3. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.. (:

Unatkozom itthon, de inkább unatkoznék, vagy kitalálnék valamit, csak ne kelljen 5-kor kelnem, buszoznom, héveznem és végigcsúszkálnom a suliig, mert szó szerint egy rémálom.

Viszont minél többször megyünk be, annál kevesebb van a jól megérdemelt nyári szünetig (; Kitartás!

2010. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van ami miatt nem - németdolgozat, van ami miatt igen - haverok. De én is maradnék itthon még egy kicsit lazulni. Főleg azzal a tudottal hogy a tavaszi szünet csak áprilisba lesz...

16/F

2010. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem valahogy nem izgat, hogy holnap suli. Laza nap lesz úgy hogy.. De azért maradnék még itthon, amúgy nem tudom hogy lehet unatkozni a szünetben.
2010. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hiába unatkozok itthon, hiába ottvannak a barátok, a barátom, hiába könnyű napom lesz (ofő, két rajz, tesi, hittan), semmi kedvem nincs bemenni!!!!!!
2010. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!