Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a Tanulmányi osztály...

Egyetemen a Tanulmányi osztályra, a bankszámlaszám amit leadunk muszály, hogy az én nevemen legyen? Nem lehet más bankszámlaszáma pl:szülőé?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nincs akadálya de azért jelezni kell megjegyzésnél sztem
2014. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:
Saját bankszámla kell, nem lehet anyukádét megadni. Sokszor vinni kell a szerződést vagy annak másolatát is, hogy lássák, tényleg a tied.
2014. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi , akkor megyek nyitok egy bankszámlaszámot.
2014. jún. 3. 14:26
 4/8 reptoid ***** válasza:
Nem számlaszámot nyitsz, hanem folyószámlát :D A számlaszám csak jár hozzá, hogy azonosítsák.
2014. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnézést uram XDDDD
2014. jún. 3. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként sem baj, ha felnőtt emberként van egy saját számlád és nem mindenhol anyudét adod meg.
2014. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem köteleő, de hidd el, jó az ha van. Inkább nyiss egyet, hosszútávon kényeémesebb.
2014. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért is jó, ha van sajátod, mert ha kapsz ösztöndíjat, tudod, mennyi a te pénzed.

És 18 év felett már illik folyószámlával rendelkezni, majdan a fizud is arra megy.

2014. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!