Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítséget kérnék a tárgyújraf...

Segítséget kérnék a tárgyújrafelvétellel kapcsolatban! Hogyan is működik?

Figyelt kérdés
Elsőéves főiskolai hallgató vagyok, és első félévbe nem sikerült három tárgyam! 2. félév elején felvettem újra a tátrgyakat de nem fizettem be a díjjait most kéne befízetni de nem szeretnék belőle most vizsgázni csak a következő félévbe! Tehát ha nem fizetem be a tárgyat csak a következő félevbe akkor az úgy lehetséges? Marad fennt tartozásom? Akkor az már annak számít, hogy ,másodszorra veszem fel a tárgyakat?
2014. máj. 21. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak simán nem fizetsz, akkor tartozásod lesz a főiskolával szemben és nem tudsz beiratkozni következő félévre.


Menjél el a tanulmányi osztályra és mondd el nekik mi a helyzet.


Egyébként nem fogják elfogadni az indokodat. A tárgyat felvetted, tehát te is benne voltál a létszámban. Az intézménynek elvileg pénzbe kerültél.

Ez olyan, mint amikor bérelsz egy autót egy hétre, de csak második héten ülnél bele.

2014. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!